Hakkımda


 

Merhabalar, adım Savaş Ev,

Ordu, Gölköy doğumluyum. Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü 2016 yılı mezunuyum. Şuanda ATEKSİS firmasında web geliştirme alanında çalışıyorum.

Laravel (PHP Framework), MySQL, jQuery, VueJS, Nuxt Js ve Angular vs. teknolojileri kullanıyorum. Bunun dışında HTML, CSS, JavaScript, Bootstrap, MySQL gibi konularda bilgi ve deneyime sahibim. Ayrıca Asp.Net MVC, Asp.Net Core MVC konularında da temel düzeyde bilgiye sahibim.

Güncel teknolojileri takip ederek kendimi sürekli geliştirmeye devam ediyorum. Bilgiye aç bir insan olarak, ömrüm boyunca araştırmaya, öğrenmeye, öğrendiklerimi uygulamaya ve daha da geliştirmeye devam edeceğim.

Web geliştirme konusunda ayrıca Asp.Net MVC, Asp.Net Core MVC, Angular, React Js konularında tamamladığım ve devam etmekte olduğum kurslar bulunmaktadır. Yani güncel .Net teknojilerini ve JavaScript framework'lerini öğrenmekte, geliştirmekte ve takip etmekteyim.

Öğrencilik yıllarımdan beri ek olarak C, C++, C# ve Java programlama dilleriyle de yakından ilgiliyim. Veritabanı olarak MySQL, MSSQL ve Oracle SQL konularında da bilgi sahibiyim ve daha da geliştirmeye devam edeceğim.

Kendi yazdığım blog sitemi yani http://savasev.com'u açma sebebim, öğrendiklerimi ve sizlerin de işine yarayabilecek konuları sizlerle paylaşmak içindir. Başlangıç için site içerisinde henüz yazılar bulunmamaktadır, zamanla yeni makaleler eklemeye devam ederek bilgilerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Blog sitesinde herhangi bir problem yaşamanız durumunda iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca doğru olmadığını düşündüğünüz makale içerikleri hakkında da benimle iletişime geçerek bilgilendirmenizi rica ederim. Yeni içerikler veya diğer konular hakkında fikir, görüş ve önerilerinizi de benimle paylaşmaktan lütfen çekinmeyin. Müsait oldukça sizlere geri dönüş yapacağımı bilmenizi isterim.

Sitemi ziyaret ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim, sağlıcakla kalın..